Małe podsumowanie projektu

Małe podsumowanie projektu "Mała książka - Wielki człowiek"

Grudzień 2019

Dobiega końca realizacja projektu czytelniczego „Mała książka – wielki człowiek”, jaki od września do grudnia br. realizuje MiGBP w Tyczynie dzięki Instytutowi Książki. Do końca listopada rozdaliśmy w gminie Tyczyn ponad 90 Wyprawek Czytelniczych. Otrzymały je dzieci w wieku 3-6 lat.

Zapraszamy uczniów klas 0-3 na zajęcia edukacyjno-czytelnicze pt.

Zapraszamy uczniów klas 0-3 na zajęcia edukacyjno-czytelnicze pt. "Święta tuż... tuż..."

Grudzień 2019

Jak co roku w grudniu rozpoczynamy cykl zajęć dla uczniów klas 0-3 poświęconych tradycjom i zwyczajom świąt Bożego Narodzenia.

Świętujemy urodziny Pluszowego Misia

Świętujemy urodziny Pluszowego Misia

Listopad 2019

25 listopada swoje święto obchodzi Pluszowy Miś. Z tej okazji, razem z dziećmi z gminy Tyczyn bawiliśmy się na urodzinach naszych pluszaków.

 

Sezon na zajęcia z teatrzykiem kamishibai rozpoczęty

Sezon na zajęcia z teatrzykiem kamishibai rozpoczęty

Listopad 2019

W listopadzie rozpoczęliśmy zajęcia dla przedszkolaków z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai. W pierwszych zajęciach uczestniczyło ponad 40 dzieci z jednego z tyczyńskich przedszkoli.

Jesienne zajęcia w bibliotece w Kielnarowej

Jesienne zajęcia w bibliotece w Kielnarowej

Listopad 2019

Początkiem listopada w bibliotece w Kielnarowej obchodziliśmy z grupą przedszkolaków urodziny Kubusia Puchatka. Jak to na urodzinach bywa, nie zabrakło tortu, balonów oraz poczęstunku i grupy małych przyjaciół jubilata - Kubusia Puchatka.

Miłe odwiedziny w bibliotece

Miłe odwiedziny w bibliotece

Listopad 2019

5 listopada br. gościliśmy w naszej bibliotece kilkanaścioro dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grzegorzówce wraz z opiekunami. Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych pt. „Bezpieczeństwo w mediach”.

Zapraszamy na zajęcia z teatrzykiem kamishibai

Zapraszamy na zajęcia z teatrzykiem kamishibai

Listopad 2019

Nowoczesna biblioteka to taka, która wykorzystując osiągnięcia przeszłości, kreuje teraźniejszość przy jednoczesnym wybieganiu w przyszłość. Od niedawna bibliotekarze MiGBP w Tyczynie wykorzystują podczas zajęć z najmłodszymi kilkusetletnią japońską tradycję opowiadania bajek, zwaną kamishibai. Po co? By w ten sposób pokazać najmłodszym, że czytanie książeczek może być atrakcyjną formą poznawania świata. Jeśli zainteresujemy jak najmłodsze dzieci krainą słowa pisanego, możemy mieć pewność, że udało się zaszczepić młodemu pokoleniu nawyk obcowania z książką i odwiedzania bibliotek.

Bezpieczeństwo w mediach

Bezpieczeństwo w mediach

Październik 2019

Bezpieczeństwo w mediach” to nowy temat zajęć, jakie wprowadziliśmy do bibliotecznej oferty edukacyjnej. Przygotowana przez bibliotekarzy prezentacja multimedialna skierowana jest w szczególności do uczniów młodszych klas szkoły podstawowej.

Od papirusa do e-booka

Od papirusa do e-booka

Październik 2019

Od papirusa do e-booka” to kolejne zajęcia, dzięki którym przybliżamy dzieciom, z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej, historię powstania papieru i książki.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Kielnarowej

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Kielnarowej

Październik 2019

Końcem września, w nowym roku szkolnym, Filia Biblioteki Publicznej w Kielnarowej rozpoczęła cykl zajęć głośnego czytania w Punkcie Przedszkolnym w SP w Kielnarowej. Pierwsze spotkanie odbyło się z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz przystąpienia przedszkolaków do projektu pt. „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”.

1 2 3 4

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.