Wakacyjne hece w bibliotece

Wakacyjne hece w bibliotece

Czerwiec 2022

To, co dobre, szybko się kończy. Tak można powiedzieć nie tyko o tegorocznych wakacjach, ale także o lipcowo-sierpniowych kreatywnych zajęciach, jakie zorganizowała MiGBP w Tyczynie. W ciągu pięciu wakacyjnych tygodni, we wtorki i czwartki, spotykała się grupka kreatywnych małych i nieco starszych dziewczynek, które wraz z bibliotekarzami ciekawie spędzała czas. Podczas dwugodzinnych zajęć uczestniczki miały okazję bliżej się poznać, pograć w gry planszowe czy wykonać ciekawe prace plastyczne.

Wybieramy Młodego Mistrza Wakacyjnego Czytania!

Wybieramy Młodego Mistrza Wakacyjnego Czytania!

Czerwiec 2022

Zapraszamy dzieci wieku 9-15 lat do wypożyczania w wakacje książek. Wybierzemy Młodego Mistrza Wakacyjnego Czytania 2022.

 

Stoisko Biblioteki podczas Dni Tyczyna 2022

Stoisko Biblioteki podczas Dni Tyczyna 2022

Czerwiec 2022

Wśród wielu atrakcji przewidzianych przez organizatorów tegorocznych Dni Tyczyna znalazło się także stoisko MiGBP w Tyczynie, które przygotowane zostało przez bibliotekarzy z myślą zarówno o najmłodszych, jak i dorosłych uczestnikach tej plenerowej imprezy.

Tydzień Bibliotek za nami...

Tydzień Bibliotek za nami...

Maj 2022

Tegoroczny Tydzień Bibliotek w gminie Tyczyn obfitował w wiele wydarzeń skierowanych do naszych czytelników. Prawie 500 osób - zarówno dzieci jak i dorosłych - mogło skorzystać z zaplanowanych przez bibliotekarzy w okresie 9-13.05 br. inicjatywach czytelniczo-kulturalnych, których celem była m.in. promocja czytelnictwa i bibliotek. Było nam niezwykle miło zobaczyć się w tym czasie z naszymi użytkownikami po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Konkurs Minecraft pt.

Konkurs Minecraft pt. "Kwadratowa Biblioteka"

Maj 2022

Filia Biblioteki Publicznej w Kielnarowej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat mieszkające w Kielnarowej do udziału w konkursie Minecraft pt. "Kwadratowa Biblioteka".

Niezbędnik Małego Patrioty - zajęcia patriotyczne dla najmłodszych

Niezbędnik Małego Patrioty - zajęcia patriotyczne dla najmłodszych

Maj 2022

Co roku końcem kwietnia biblioteka organizuje zajęcia edukacyjno-patriotyczne związane z majowymi świętami. W tym roku odwiedzili nas uczniowie z klas I–III SP w Tyczynie.

Witamy w bibliotece... Zajęcia biblioteczne dla przedszkolaków

Witamy w bibliotece... Zajęcia biblioteczne dla przedszkolaków

Maj 2022

W maju naszą placówkę odwiedziły dzieci z przedszkola Maluszkowo. Najmłodsi mogli zobaczyć, jak wygląda Oddział dla Dzieci naszej biblioteki i zapoznać się z księgozbiorem.

Konkurs

Konkurs "Bezpieczni w sieci" rozstrzygnięty

Marzec 2022

O tym jak ważna jest znajomość zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, przypomina wszystkim użytkownikom sieci obchodzony w lutym Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji filia Biblioteki Publicznej w Borku Starym zorganizowała konkurs literacko-multimedialny pt. Bezpieczni w  sieci.

 

Mistrzowie Pięknego Czytania wybrani

Mistrzowie Pięknego Czytania wybrani

Marzec 2022

16 marca br. w MiGBP w Tyczynie odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych gminy Tyczyn. Organizując czytelnicze zmagania, chcieliśmy promować czytelnictwo wśród dzieci, zainteresować je wartościową dziecięcą literaturą, rozwijać wrażliwość na prozę oraz umiejętność odbioru dzieł literackich. Każde spotkanie dzieci z różnych środowisk szkolnych daje im także możliwość prezentacji własnych umiejętności oraz rywalizacji w miłej atmosferze.

 

"Idzie wiosna" - wiosenny cykl zajęć czytelniczo-edukacyjnych

Marzec 2022

Zapraszamy grupy przedszkolne i uczniów klas 1-3 na zajęcia czytelniczo-edukacyjne pt. "Idzie wiosna".

1 2

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.