Tradycje świąt Bożego Narodzenia w Polsce

Tradycje świąt Bożego Narodzenia w Polsce

Grudzień 2020

Przed nami wyjątkowy czas Bożego Narodzenia. W krótkiej prezentacji przedstawiamy tradycje świąt Bożego Narodzenia w Polsce.

Św. Mikołaj w różnych krajach świata

Św. Mikołaj w różnych krajach świata

Grudzień 2020

Dla naszych małych Czytelników kolejna niespodzianka-filmik z okazji mikołajek.

Jak na św. Mikołaja mówi się w różnych krajach świata? Bardzo różnie. Niektóre imiona są trudne do wymówienia, inne przypominają różne polskie słowa, a jeszcze inne są do siebie bardzo podobne. Zresztą - zobaczcie sami.

Jak zdrowo się odżywiać?

Jak zdrowo się odżywiać?

Grudzień 2020

Co jeść, żeby być zdrowym? Czego unikać? Najważniejsze zasady zdrowego odżywiania przedstawiamy w prezentacji multimedialnej.

25 listopada - urodziny Pluszowego Misia

25 listopada - urodziny Pluszowego Misia

Grudzień 2020

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dla naszych małych czytelników przygotowaliśmy niespodziankę do oglądania.

Poznajemy zasady dobrego wychowania

Poznajemy zasady dobrego wychowania

Grudzień 2020

Kiedy mówimy dzień dobry? Kiedy trzeba przeprosić? Jak zachowujemy się przy stole? To ważne pytania, na które każdy przedszkolak powinien znać odpowiedź. Pomoże w tym krótka prezentacja, do obejrzenia której - wraz z rodzicami - zapraszamy serdecznie.

Wystawa prac plastycznych nadesłanych na konkurs pt. -

Wystawa prac plastycznych nadesłanych na konkurs pt. - "Cud nad Wisłą. 100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920"

Wrzesień 2020

Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych, jakie uczniowie Szkoły Podstawowej w Hermanowej (opiekunowie: Aleksandra Kopiec i Alicja Mróz) przygotowali na konkurs ogłoszony przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie pt. "Cud na Wisłą. 100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920".

Młodzi Czytelnicy Lata 2020 wybrani!

Młodzi Czytelnicy Lata 2020 wybrani!

Wrzesień 2020

Czy wakacje można spędzić z książką? Oczywiście! Dla tych, którzy lubią czytać, wakacyjny czas jest wyjątkowy, bo – z uwagi na mniej obowiązków – można więcej czasu poświęcić na ulubioną lekturę. Co daje wakacyjne czytanie? Można na przykład powalczyć o tytuł Młodego Czytelnika Lata, jaki od kilku lat MiGBP w Tyczynie nadaje dzieciom w wieku 9-15 lat, którzy przeczytają jak najwięcej książek w lipcu i sierpniu..

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Mój najpiękniejszy wakacyjny dzień" rozstrzygnięty!

Wrzesień 2020

Na coroczny wakacyjny konkurs plastyczny, który dedykowany jest dzieciom w wieku 6-8 lat, można dostarczać prace plastyczne wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie. Ciekawe wydarzenia, sytuacje, odwiedzane miejsca są lepiej zapamiętane przez dzieci, jeśli mogą je uwiecznić na papierze.

Zapraszamy do udziału w 3. edycji projektu czytelniczego pt.

Zapraszamy do udziału w 3. edycji projektu czytelniczego pt. "Mała Książka - Wielki Człowiek"

Wrzesień 2020

To już trzecia edycja projektu czytelniczego Mała książka – wielki człowiek”, jaki wspólnie z Instytutem Książki będą realizować biblioteki publiczne w gminie Tyczyn od września 2020 r.

Czytamy online dla najmłodszych

Czytamy online dla najmłodszych

Lipiec 2020

Zapraszamy Małych Czytelników naszych bibliotek do posłuchania bajek Marty Jakubiec w wykonaniu bibliotekarzy MiGBP w Tyczynie. To nasza wakacyjna propozycja online dla najmłodszych.

1 2

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.