Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Wrzesień 2020

Książki Joanny Jax cieszą się dużym powodzeniem wśród czytelników naszych bibliotek. Miłośnicy historii poczują w nich atmosferę dawnych lat, bowiem akcja powieści tej pisarki rozgrywa się w wycinku przeszłości obfitującym w ważne wydarzenia. Ci, którzy lubią wątki obyczajowe, znajdą je także w książkach autorki, która kreuje wyraziste postaci literackie. W najnowszej trylogii pt. „Córka fałszerza” nie zabrakło także wątków kryminalnych, co ucieszy lubiących dreszczyk emocji. O książkach Joanny Jax można było porozmawiać z autorką 28.09 br. w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie.

Wojciech Chmielarz:

Wojciech Chmielarz: "Rana"

Wrzesień 2020

22.09 br. po wakacyjnej przerwie odbyło się kolejne spotkanie DKK. Po raz pierwszy w historii istnienia naszego klubu dyskutowałyśmy o powieści kryminalnej. Wybór padł na „Ranę” Wojciecha Chmielarza.

Spotkanie przedwakacyjne

Spotkanie przedwakacyjne

Lipiec 2020

13 lipca br. w Saloniku Literackim po kilkumiesięcznej przerwie odbyło się spotkanie DKK w Tyczynie. Nasze rozmowy były dłuższe niż zwykle, ponieważ dyskutowałysmy o trzech książkach, które przeczytałyśmy w czasie ograniczeń spowodowanych epidemią.

Jerzy Vetulani, Maria Mazurek, Marcin Wierzchowski:

Jerzy Vetulani, Maria Mazurek, Marcin Wierzchowski: "Sen Alicji, czyli jak działa mózg"

Kwiecień 2020

Nasze lutowe spotkanie dziecięcego DKK w Hermanowej było poświęcone książce trójki autorów pt. Sen Alicji czyli jak działa mózg.

Barbara Goldsmith:

Barbara Goldsmith: "Geniusz i obsesja. Wewnętrzny świat Marii Curie"

Luty 2020

26.02 br. w Saloniku Literackim odbyło się kolejne spotkanie DKK działającego przy MiGBP w Tyczynie. Tym razem klubowiczki miały możliwość rozmowy o książce Barbary Goldsmith pt. „Geniusz i obsesja. Wewnętrzny świat Marii Curie”. Wszystkie zgodnie stwierdziłyśmy, że noblistka była niesamowitą kobietą, o wyjątkowym umyśle, która weszła (nie bez trudności) w świat do tej pory zarezerwowany tylko dla mężczyzn.

Henry H. Neff:

Henry H. Neff: "Gobelin. Obrońca Rowan"

Luty 2020

Na pierwszym tegorocznym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Hermanowej mieliśmy przyjemność omawiać pierwszy tom trylogii Henry’ego H. Neffa pt. Gobelin. Obrońca Rowan.

Leszek Kostrzewski, Piotr Miączyński: „Fortuna po polsku”

Leszek Kostrzewski, Piotr Miączyński: „Fortuna po polsku”

Styczeń 2020

Takim słodkim akcentem, nawiązującym do tematyki omawianej książki, rozpoczęło się pierwsze w tym roku spotkanie DKK - w nieco poszerzonym i odmienionym składzie. 27 stycznia br. w Saloniku Literackim rozmawiałyśmy o książce Leszka Kostrzewskiego i Piotra Miączyńskiego pt. „Fortuna po polsku.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.