Zapraszamy na styczniowie spotkanie DKK

Zapraszamy na styczniowie spotkanie DKK

Grudzień 2022

Już 23 stycznia 2023 r. zapraszamy na kolejne spotkanie DKK. O godz. 10.00 rozpoczniemy rozmowy o książce Katarzyny Kubisiowskiej pt. Szaflarska. Grać, aby żyć.

 

Katarzyna Wasilkowska:

Katarzyna Wasilkowska: "Już, już!"

Grudzień 2022

12 grudnia br., w poniedziałkowe przedpołudnie, w atmosferze mikołajkowo-przedświątecznej, klubowiczki DKK spotkały się w Saloniku Literackim, by porozmawiać o książce Katarzyny Wasilkowskiej pt. Już, już! Mimo że książka dedykowana jest starszym dzieciom, to wywarła na nas duże wrażenie.

Peter Wohlleben:

Peter Wohlleben: "Sekretne życie drzew"

Listopad 2022

15 listopada br. Na kolejnym spotkaniu DKK w Tyczynie rozmawiałyśmy o książce Petera Wohllebena pt. Sekretne życie drzew. Wydawnictwo zrobiło na nas duże wrażenie. Autor w krótkich rozdziałach przekazał czytelnikom wiele niesamowitych, czasami niewiarygodnych informacji na temat drzew zarówno iglastych, jak i liściastych.

Edyta Świętek:

Edyta Świętek: "Przezroczyste"

Wrzesień 2022

18 października br. w Saloniku Literackim odbyło się kolejne spotkanie DKK w Tyczynie. W tym miesiącu nasza lekturą była najnowsza powieść Edyty Świętek pt. Przezroczyste.

Małgorzata Czyńska:

Małgorzata Czyńska: "Nie opuszczam rąk. Rozmowa z Leonem Tarasewiczem"

Wrzesień 2022

29 września br. w nieco powiększonym gronie – z czego bardzo się cieszymy – odbyło się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie DKK, podczas którego rozmawialiśmy o wywiadzie Małgorzaty Czyńskiej z Leonem Tarasewiczem pt. Nie opuszczam rąk.

 

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Maj 2022

20 czerwca br. w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się spotkanie z pisarką Sylwią Trojanowską – autorką powieści obyczajowych i historycznych, ale także trenerką biznesu i coachem, która przyjechała do nas ze Szczecina.

 

Keith Stuart:

Keith Stuart: "Chłopiec z klocków"

Maj 2022

30 maja br. w Saloniku Literackim odbyło się kolejne spotkanie klubowiczek DKK. Rozmawiałyśmy o książce Keitha Stuarta pt. Chłopiec z klocków. Jest to powieść z wątkami autobiograficznymi. Stuart jest bowiem ojcem chłopca z autyzmem.

Marcin Wilk:

Marcin Wilk: "Kwiatkowska. Żarty się skończyły"

Kwiecień 2022

W ostatni poniedziałek kwietnia br. w Saloniku Literackim spotkałyśmy się, by porozmawiać o książce Marcina Wilka pt. „Kwiatkowska. Żarty się skończyły”.

Iwona Kienzler:

Iwona Kienzler: "Kobiety ze słynnych obrazów"

Marzec 2022

29 marca br. w Saloniku Literackim odbyło się kolejne spotkanie DKK. Tym razem dyskutowałyśmy o książce Iwony Kienzler pt. Kobiety ze słynnych obrazów. Muzy, modelki, kochanki. Autorka wprowadza czytelnika w świat wielkiego malarstwa, kierując naszą uwagę na kobiety – modelki ze znanych obrazów.

Magdalena Wolińska-Riedi:

Magdalena Wolińska-Riedi: "Kobieta w Watykanie"

Marzec 2022

Ostatniego dnia lutego w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie odbyło się kolejne spotkanie DKK. Z klubowiczkami rozmawiałyśmy o książce Magdaleny Wolińskiej-Riedi pt. Kobieta w Watykanie. Autorka ujęła nas swoimi dziennikarskimi umiejętnościami, przekazując wiele informacji o państwie watykańskim z perspektywy nie tylko cywilnego mieszkańca tego państwa, ale także żony gwardzisty i mamy dwóch córeczek.

1 2

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.