Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Maj 2022

20 czerwca br. w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się spotkanie z pisarką Sylwią Trojanowską – autorką powieści obyczajowych i historycznych, ale także trenerką biznesu i coachem, która przyjechała do nas ze Szczecina.

 

Keith Stuart:

Keith Stuart: "Chłopiec z klocków"

Maj 2022

30 maja br. w Saloniku Literackim odbyło się kolejne spotkanie klubowiczek DKK. Rozmawiałyśmy o książce Keitha Stuarta pt. Chłopiec z klocków. Jest to powieść z wątkami autobiograficznymi. Stuart jest bowiem ojcem chłopca z autyzmem.

Marcin Wilk:

Marcin Wilk: "Kwiatkowska. Żarty się skończyły"

Kwiecień 2022

W ostatni poniedziałek kwietnia br. w Saloniku Literackim spotkałyśmy się, by porozmawiać o książce Marcina Wilka pt. „Kwiatkowska. Żarty się skończyły”.

Iwona Kienzler:

Iwona Kienzler: "Kobiety ze słynnych obrazów"

Marzec 2022

29 marca br. w Saloniku Literackim odbyło się kolejne spotkanie DKK. Tym razem dyskutowałyśmy o książce Iwony Kienzler pt. Kobiety ze słynnych obrazów. Muzy, modelki, kochanki. Autorka wprowadza czytelnika w świat wielkiego malarstwa, kierując naszą uwagę na kobiety – modelki ze znanych obrazów.

Magdalena Wolińska-Riedi:

Magdalena Wolińska-Riedi: "Kobieta w Watykanie"

Marzec 2022

Ostatniego dnia lutego w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie odbyło się kolejne spotkanie DKK. Z klubowiczkami rozmawiałyśmy o książce Magdaleny Wolińskiej-Riedi pt. Kobieta w Watykanie. Autorka ujęła nas swoimi dziennikarskimi umiejętnościami, przekazując wiele informacji o państwie watykańskim z perspektywy nie tylko cywilnego mieszkańca tego państwa, ale także żony gwardzisty i mamy dwóch córeczek.

Anna Sulińska:

Anna Sulińska: "Olimpijki"

Styczeń 2022

25 stycznia br. odbyło się kolejne spotkanie DKK w Tyczynie. Po raz pierwszy rozmawiałyśmy o książce związanej ze sportem. Do dyskusji został wybrany zbiór reportaży Anny Sulińskiej pt. Olimpijki.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.