"Katarzyna Wielka. Gra o władzę".

Listopad 2013

Młodziutka księżniczka Katarzyna przybywa na życzenie carycy Elżbiety do Pałacu Zimowego. Zostaje przedstawiona jako kandydatka na żonę Piotra - następcy rosyjskiego tronu.

"Układ z Panem Bogiem"

Październik 2013

Bohateka książki Krystyna od zawsze uwielbiała otaczać się rzeczami delikatnymi, a studiując malarstwo stworzyła swój własny kanon piękna.

"Londyńczycy"

Wrzesień 2013

Ewa Winnicka autorka książki "Londyńczycy" subtelnie opowiada o losach Polaków w wojennej i powojenne Wielkiej Brytanii. Polski Londyn tamtych czasów to jedna wielka intryga, w której bohaterami są Polacy. O ich życiu dyskutowali uczestnicy wrześniowego spotkania DKK.

"Stokrotki w śniegu"

Sierpień 2013

Stokrotki w śniegu to piękna, wzruszajaca opowieść o potędze miłości i nadziei. O odwadze jakiej potrzeba, by stawić czoła dawnym winom i prosić o wybaczenie. O tym, ze tylko kochając i będąc kochanym, można odnależć w życiu własną drogę.

"Dom na rozdrożu"

Czerwiec 2013

Kolejne spotkanie w ramach DKK odbyło się 26 czerwca br. jak zwykle o godz. 18.00 w Bibliotece w Tyczynie. Tym razem rozmawialiśmy o ksiażce Ewy Bieńkowskiej pt. "Dom na rozdrożu"

"Poślij chociaż słowo. Opowieść o miłości w Gułagu"

Maj 2013

Orlando Figes jest autorem książki pt. "Poślij chociaż słowo" , która opowiada o miłości dwojga młodych mieszkańców Moskwy. Podstawą do jej napisania były autentyczne wspomnienia i listy Swietłany i Lwa - głównych bohaterów.

"Konik, szabelka. Powrót do nieistniejacego domu. Opowieść o wojnie, której nikt nie pamięta"

Kwiecień 2013

11 kwietnia br. miłośnicy dobrej książki spotkali się w naszej Bibliotece w ramach DKK i rozmawiali o książce A. Nasiłowskiej pt. "Konik, szabelka".

Spotkanie organizacyjne.

Spotkanie organizacyjne.

Marzec 2013

Spotkanie organizacyjne DKK w Tyczynie odbyło się 6 marca 2013 r. Miłośnicy dobrej książki zapoznali się z zasadami DKK oraz wybrali pozycje książkowe na najbliższe trzy spotkania.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.