Papusza.

Papusza.

Listopad 2015

W poniedziałkowe przedpołudnie 30 listopada 2015 r., w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie odbyło się spotkanie DKK – pierwsze po półrocznej przerwie i z nowym moderatorem. W sześcioosobowym kobiecym gronie rozmawiałyśmy o książce Angeliki Kuźniak pt. „Papusza”. Spotkanie zatytułowałyśmy „Czy popularność może być przekleństwem?”.

Intrygantki.

Intrygantki.

Maj 2015

„ Intrygantki” E.-Emmanuela Schmitta  to cztery sztuki teatralne napisane w formie scenariuszy. Pierwszy z nich pt. „ Noc w Valognes” to historia rozgrywająca się w połowie XVIII wieku. Tu w starym pałacu spotyka się pięć kobiet, które łączy nienawiść do uwodziciela Don Juana i chęć zemsty.
 

Cacko.

Cacko.

Marzec 2015

Z lektury tej można bardzo dużo dowiedzieć się o autorce, czyli pani Krystynie Sienkiewicz. Nie miałyśmy pojęcia, iż pani Krystyna jest z wykształcenia plastyczką. Jej dom to faktycznie tytułowe cacko.

Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem.

Spotkanie autorskie ze Sławomirem Koprem.

Marzec 2015

Spotkanie z pisarzem było możliwe dzięki działalności Dyskusyjnego Klubu Książki, który powstał przy naszej instytucji kultury prawie dwa lata temu.

Moje życie od teraz.

Moje życie od teraz.

Luty 2015

Na pierwszym w tym roku spotkaniu DKK, który działa przy Bibliotece w Tyczynie, omawiana była powieść J. Verdi pt. Moje życie od teraz. Główną bohaterką jest Lucy, nastolatka będąca u progu dorosłości.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.