Dorota Sumińska:

Dorota Sumińska: "Historie, które napisało życie"

Listopad 2016

Na ostatnim w 2016 roku spotkaniu DKK, które odbyło się 12 grudnia, w przedświątecznej atmosferze rozmawiałyśmy o książce Doroty Sumińskiej pt. „Historie, które napisało życie”. W dziewiętnastu krótkich opowieściach autorka – lekarz weterynarii, psycholog zwierząt – przekonuje czytelników, że zwierzęta – te małe i te duże – towarzyszą nam w i trudnych, i dobrych chwilach.

Małgorzata Szumska:

Małgorzata Szumska: "Zielona sukienka"

Listopad 2016

Na kolejnym spotkaniu DKK, które odbyło się w Saloniku Literackim 28 listopada 2016 r. rozmawiałyśmy o książce Małgorzaty Szumskiej pt. „Zielona sukienka”. Ten, kto myślałby, że będzie to powieść o modzie, byłby w błędzie.

Mariusz Urbanek:

Mariusz Urbanek: "Brzechwa nie dla dzieci"

Październik 2016

Sylwetka Jana Brzechwy była tematem dyskusji 24 października br., jaka wywiązała się podczas spotkania DKK w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie.

Ewa Winnicka:

Ewa Winnicka: "Angole"

Wrzesień 2016

Czy na obczyźnie można być szczęśliwym? Czy za granicą można czuć się jak w domu? Czy warto – pomijając kwestie finansowe – wyemigrować? Na te pytania staraliśmy się odpowiedzieć podczas spotkania DKK w Tyczynie, które odbyło się 26 września 2016 r., a przedmiotem naszej dyskusji był zbiór reportaży Ewy Winnickiej pt. „Angole”.

Nick Vujicic:

Nick Vujicic: "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń"

Czerwiec 2016

Zapraszamy miłośnków dobrej literatury na kolejne spotkanie DKK. 20 czerwca 2016 r. będziemy rozmawiać o książce Nicka Vujicica pt. "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!"

Richard Paul Evans:

Richard Paul Evans: "List"

Maj 2016

30 maja 2016 r. na kolejnym spotkaniu DKK rozmawiałyśmy o książce R.P. Evansa pt. „List”. Autor znany jest członkiniom DKK z innych powieści, które wzbudziły duże zainteresowanie czytelniczek.

M. Gutowska-Adamczyk:

M. Gutowska-Adamczyk: "Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord"

Maj 2016

Mimo że podczas dyskusji o pierwszym tomie powieści M. Gutowskiej-Adamczyk pt. „Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich” poruszyłyśmy bardzo różnorodne tematy, jakie książka ta z sobą niesie, to 9 maja 2016 r., podczas rozmów o drugim tomie tej powieści („Rose de Vallenord”), wywiązała się bardzo ciekawa konwersacja o dalszych losach głównych bohaterów tej wielowątkowej powieści.

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Maj 2016

17 maja 2016 r. w ramach spotkania DKK odbyło się spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk.

M. Gutowska-Adamczyk:

M. Gutowska-Adamczyk: "Powrót do miasta świateł. Róża z Wolskich"

Marzec 2016

14 marca 2016 r. w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Wraz z główną bohaterką powieści Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk pt. „Podróż do miasta świateł” – Różą z Wolskich - poznajemy Paryż z końca XIX wieku.

Ewa Barańska:

Ewa Barańska: "Powrót Julii"

Luty 2016

Czytelnicy, którzy 22 lutego br. odwiedzili Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Tyczynie w godzinach przedpołudniowych, mogli usłyszeć burzliwą dyskusję, jaka miała miejsce w Saloniku Literackim.

1 2

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.