Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską

Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską
2022-05-20

20 czerwca br. w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się spotkanie z pisarką Sylwią Trojanowską – autorką powieści obyczajowych i historycznych, ale także trenerką biznesu i coachem, która przyjechała do nas ze Szczecina.

Pani Sylwia urzekła nas pogodą ducha, optymizmem i niezwykle pozytywnym spojrzeniem na świat, co też jest obecne w powieściach pisarki. Autorka opowiadała o początkach swojej pracy pisarskiej, o tym, jak doszło do napisania i wydania pierwszej powieści. Nasz gość skupił się także na trylogii pt. Sekrety i kłamstwa i najnowszej powieści pt. Łabędź, które mamy w zbiorach naszej biblioteki. Pani Sylwia bardzo ciekawie opowiadała o tym, jak rodzą się pomysły na bohaterów jej powieści i miejsca, w których rozgrywa się akcja. Podkreśliła również, że tak jak czytelnicy przeżywają losy bohaterów jej książek, tak również i ona – podczas pisania powieści – wczuwa się w przeżycia wymyślonych przez siebie postaci. Obecne na spotkaniu czytelniczki wypowiadały się bardzo pozytywnie o powieściach pisarki, niosących ze sobą wiele ciepła, optymizmu i otuchy. Autorka porusza bowiem w swoich utworach tematy niekoniecznie łatwe, proste i przyjemne, ale jednocześnie daje odbiorcy ogromną dawkę nadziei, że po każdej burzy musi wyjść słońce.

Po spotkaniu można było kupić książki autorki i otrzymać autograf z dedykacją.

 

***

 

 

Sylwia Trojanowska – pisarka, autorka sztuk teatralnych, coach i trenerka biznesu. Aktywnie działa na rzecz kobiet. Jest ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych, oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego. Zadebiutowała w 2015 roku powieścią Szkoła latania, od tamtej pory ukazało się jeszcze dziesięć innych jej książek, między innymi trylogia Sekrety i kłamstwa (2018–2019), Wigilijna przystań (2019), Powiedz mi, jak będzie (2020) i Wzgórze Świątecznych Życzeń (2020). Jest także autorką sztuk teatralnych, z których dwie: 4 kute asy oraz Okna, trafiły na afisze. Jej znakiem rozpoznawczym jest uśmiech i optymistyczne spojrzenie na świat. Uwielbia podróże i to z nich czerpie inspiracje do swoich powieści. Wraz z mężem i synem mieszka w Szczecinie, na obrzeżach Puszczy Bukowej. (www.marginesy.com.pl)

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.