Literacki wyścig z Agnieszką Maciułą-Ziomek

Literacki wyścig z Agnieszką Maciułą-Ziomek
2023-03-31

29 marca br. w Saloniku Literackim czytelniczki MiGBP w Tyczynie spotkały się z Agnieszką Maciułą-Ziomek – rzeszowianką, która w ubiegłym roku wydała swoją debiutancką powieść pt. Powiadomienie. Wieczór był transmitowany na profilu autorki na Instagramie.

W rozmowie z Agnieszką Jandą autorka powiedziała, jak doszło do napisania tej książki oraz do jej ukazania się na rynku wydawniczym. A powieść jest nietypowa, bo akcja toczy się częściowo w świecie wyścigów Formuły 1 i jednym z jej głównych bohaterów jest kierowca wyścigowy. Dlatego też padło pytanie, skąd zainteresowanie u autorki tą męską dziedziną sportu. Rzeszowianka opowiedziała także, dlaczego w książce poruszyła m.in. problemy lunatykowania, tzw. pigułki gwałtu i hejtu w Internecie. Uczestniczki spotkania poznały także pisarskie rytuały autorki związane z muzyką.

Podczas wieczoru autorskiego przywołane zostały także ważne słowa, jakie padają w Powiadomieniu: Żyję z dnia na dzień i cieszę się tym, co tu i teraz, bo nie wiadomo, czy jutro nadejdzie oraz: Walcz o swoje marzenia, po prostu próbuj i pchaj swoje życie do przodu, jakby każdy dzień miał być ostatnim – wtedy będzie łatwiej, które okazały się także dewizą życiową Agnieszki Maciuły-Ziomek. Pisarka opowiedziała także, czy praca jako copywriter i fotograf pomaga jej w wymyślaniu literackich historii oraz czy wiąże swoją przyszłość z pisaniem książek. Podczas spotkania wywiązała się ciekawa dyskusja na temat powieści i jej problematyki. Chętni mogli kupić Powiadomienie z autografem i upominkiem od autorki. Nagranie ze spotkania można obejrzeć na profilu autorki na Instagramie.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.