Wspomnienia pani Romany

Wspomnienia pani Romany

Grudzień 2012

W sobotni wieczór 15 grudnia 2012 roku w sali widowiskowej M-GOK w Tyczynie odbyło się niecodzienne spotkanie, podczas którego, wspólnie z główną bohaterką panią Romaną Drążek, odbyliśmy podróż sentymentalną w świat jej wspomnień.

Spotkanie z panem Stanisławem Orłowskim - znanym przewodnikiem beskidzkim.

Spotkanie z panem Stanisławem Orłowskim - znanym przewodnikiem beskidzkim.

Grudzień 2012

5 grudnia odbyło się spotkanie z panem Stanisławem Orłowskim - znanym przewodnikiem beskidzkim.

Spotkanie autorskie z Władysławem Ocieczkiem autorem autobiograficznej książki pt.

Spotkanie autorskie z Władysławem Ocieczkiem autorem autobiograficznej książki pt. "Życie po Naprawie".

Listopad 2012

Pan Władysław Ocieczek mieszka w Rzeszowie (dawniejszy  Budziwój), ma trójke dzieci i dziewięcioro wnucząt. Z myślą o bliskich i znajomych napisał książkę, za sprawą, której czytelnik przenosi się do Naprawy. 

Warsztaty komputerowe dla dorosłych

Warsztaty komputerowe dla dorosłych

Październik 2012

W październiku w MiGBP w Tyczynie osoby starsze miały możliwość uczestniczenia w warsztatach komputerowych.

Podziel się książką

Podziel się książką

Październik 2012

"Podziel się książką z innymi - podaruj książkę bibliotece" Pod takim hasłem w MiGBPw Tyczynie w dniach od 1 do 12 października zorganizowana została akcja, w której książka była głównym bohaterem.

Odwiedziny licealistów.

Odwiedziny licealistów.

Październik 2012

W ramach współpracy między bibliotekami we wrześniu lub październiku bibliotekarz szkolny pani Bogusława Pietruszka odwiedza naszą bibliotekę z klasami pierwszymi Zespołu Szkół w Tyczynie.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie zaprasza na kiermasz starej książki.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie zaprasza na kiermasz starej książki.

Wrzesień 2012

Wśród ksiażek, które można nabyć w bibliotece za symboliczną kwotę, znajdują się m.in: bajki dla dzieci, biografie, literatura podróżnicza i inne. Kiermasz trwa do końca grudnia br. w godzinach pracy biblioteki.

Piękno naszej Ziemi Tyczyńskiej

Piękno naszej Ziemi Tyczyńskiej

Wrzesień 2012

We wrześniu i październiku w MiGBP w Tyczynie można było oglądać wystawę pokonkursową, której organizatorem było Towarzystwo Miłośników Ziemi Tyczyńskiej. 

"Jestem Rzeką", czyli spotkanie z poezją.

Czerwiec 2012

Stach Ożóg i Dorota Kwoka to poetycki duet, z którym miłośnicy poezji mieli okazję spotkać się w Tyczynie już nie jeden raz.

"Zatrzymane chwile" - w obiektywie Adama Władysława Jańca.

Czerwiec 2012

 Adam Janiec jest polonistą z wykształcenia, z zamiłowania fotografem i animatorem kultury. Fotografie jego autorstwa można obejrzeć w lipcy i sierpniu w godzinach pracy biblioteki.  Prezentowane na wystawie zdjęcia wykonane zostały nad rzeką Wisłok oraz w kolbuszowskim skansenie. Wdzięcznymi obiektami fotografa stali się: Stach Ożóg i Dorota Kwoka.

1 2

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.