Bezpłatne kody Legimi od lutego w naszej bibliotece

Bezpłatne kody Legimi od lutego w naszej bibliotece
2023-01-26

Informujemy, że od lutego do grudnia 2023 r. w MiGBP w Tyczynie będą wydawane bezpłatne miesięczne kody dostępu do serwisu Legimi.

 

Legimi to obecnie największa elektroniczna wypożyczalnia książek w Polsce, która udostępnia ponad 150 tys. e-booków oraz kilkadziesiąt tysięcy audiobooków i synchrobooków.

Kody dostępu do serwisu wydawane będą w MiGBP w Tyczynie w pierwsze dni robocze danego miesiąca aż do wyczerpania miesięcznej puli. O przyznaniu kodu będzie decydować kolejność zgłoszeń osobistych.

Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany. Po wykorzystaniu kodu na dany miesiąc można wrócić do biblioteki po kolejny kod na następny miesiąc.

 

Co trzeba zrobić, aby uzyskać dostęp do Legimi?

  • Być zarejestrowanym czytelnikiem MiGBP w Tyczynie oraz aktywne, niezadłużone konto.
  • Osobiście odebrać bezpłatny kod dostępu do Legimi w MiGBP w Tyczynie w pierwsze dni robocze danego miesiąca.
  • Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń osobistych (jeden kod dostępu wydawany jest jednej osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór).
  • Kod miesięczny należy aktywować w miesiącu, w którym czytelnik go otrzymał - w przeciwnym razie jego ważność wygasa. Niewykorzystanie pobranego kodu skutkować będzie 3-miesięczną karencją.
  • Po otrzymaniu kodu należy wejść na stronę: www.legimi.pl/podkarpackie i wpisać go w wyznaczonym miejscu, a następnie założyć konto w serwisie lub zalogować się na konto już istniejące.

 

Jak czytać e-booki pobrane z Legimi?

  • Dostęp do serwisu możliwy jest poprzez aplikację mobilną (do pobrania na stronie www.legimi.pl/pobierz-legimi/), na maksymalnie dwóch urządzeniach: tablecie, smartfonie, komputerze lub czytniku e-booków.

 

Kontakt w sprawach technicznych do Legimi:
www: https://pomoc.legimi.pl
infolinia Legimi: 22 307 65 40

 

Kontakt w sprawie kodów dostępu: biblioteka@tyczyn-biblioteka.pl, tel. 17 22-19-410

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.