O muzyce i nie tylko z Bartkiem Filipem

O muzyce i nie tylko z Bartkiem Filipem
2022-10-20

„Słowem i muzyką” to tytuł spotkania, które odbyło się w Saloniku Literackim w Tyczynie (20.10.2022 r.). Nie było ono podobne do tych, które zwykle tu się odbywają. Nic dziwnego, bo gość, który został zaproszony, to nie pisarz czy poeta, choć książka dla niego też jest bardzo ważna (jest w trakcie doktoratu).

 

Bartłomiej Gibson Filip, bo o nim mowa, jest muzykiem i to muzyka jest jego największą pasją. Bartek to niezwykły młody człowiek, który w ciekawy sposób opowiadał o początkach swojej muzycznej drogi, o zespole Mr. Pollack, któremu wiele zawdzięcza i z którym obecnie gra.

 

Na spotkaniu mogliśmy posłuchać kilku autorskich piosenek Bartka. Jego teksty są bardzo dojrzałe, ale to nie dziwi, bo taki też jest Bartek. O czym dla nas śpiewał? O nadziei, o życiu, o jego jasnych i ciemnych barwach, o miłości (co nikogo nie zaskoczyło, bo na spotkaniu była żona muzyka - Karolina), a także o tym, abyśmy potrafili docenić każdą chwilę. Cóż, dwie godziny bardzo szybko minęły, a nam pozostaje czekać na solową płytę Filipa i życzyć mu, aby na swojej drodze spotykał jak najwięcej życzliwych osób.

 

 

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.