Po spotkaniu autorskim z Anną Ziobro

Po spotkaniu autorskim z Anną Ziobro
2022-09-28

Szczecin, Gdańsk, Warszawa. W ostatnich kilku latach gościliśmy autorów z odległych miast. Anna Ziobro – gość spotkania autorskiego, jakie miało miejsce 27.09 br. w MiGBP w Tyczynie – przyjechała do nas z bardzo niedaleka, bo z Rzeszowa, by opowiedzieć o swojej pisarskiej przygodzie.

Tuz przed godziną 17.00 próg biblioteki przekroczyła filigranowa szatynka, która z miejsca zdobyła sympatię bibliotekarzy i czytelników, którzy zechcieli spędzić z nami ten wieczór. Anna Ziobro ciekawie opowiadała o początkach swojej pisarskiej pasji, o tym, kto pierwszy czyta jej książki i jest ich pierwszym recenzentem oraz o tym, jak wygląda współpraca z redaktorem i wydawnictwem. Czytelnicy mogli usłyszeć także o innym zainteresowaniu autorki, jakim jest chodzenie po górach, a także o tym, jakiego gatunku literackiego nie zobaczymy w jej dorobku. Anna Ziobro ujęła nas swoim ciepłem, sympatią i pięknym uśmiechem. Miedzy autorką i czytelnikami jej powieści wywiązała się bardzo interesująca rozmowa o książkach, o tym, co w życiu ważne i jakimi wartościami warto się kierować w życiu. Zainteresowani mogli kupić książki autorki, m.in. jej najnowszą powieść pt. Nie pozwól mi odejść. Wspólne fotografie i autografy zakończyły to bardzo miłe literackie spotkanie.

 

 

Anna Ziobro jest autorką 6 powieści, pracuje jako tłumacz i korektor tekstów. Fascynuje ją słowo pisane w każdej postaci, dlatego nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę. Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika. (źródło: lubimyczytac.pl)

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.