Zajęcia jesienne w bibliotece

Zajęcia jesienne w bibliotece
2023-10-04

Za oknami piękna, słoneczna pogoda, która przypomina nam, że jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku. W pogodne dni odwiedzają nas grupy dzieci ze szkoły i przedszkola, by poznać bibliotekę i wziąć udział w zajęciach edukacyjno-czytelniczych. Oto niektóre z nich.

 

Mam kolegów, koleżanki – to cykl zajęć dla uczniów z klas 1-3. Podczas spotkań w bibliotece dzieci rozmawiają o tym, czym się różni kolega od przyjaciela, wymieniają cechy dobrego i złego kolegi i uczą się współpracy w grupie.

W krainie uśmiechniętej książki - to zajęcia biblioteczne, których celem jest zapoznanie dzieci z biblioteką i jej księgozbiorem. Uczestnicy dowiadują się, jak wygląda wypożyczanie książek, ile egzemplarzy mogą ze sobą zabrać do domu i w jakim czasie należy zwrócić wypożyczone książki. Podczas zajęć oglądamy różne książki, i te malutkie, i te bardzo duże, które znajdują się w naszej placówce.

● 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Właśnie w tym dniu  odwiedzili nas uczniowie klasy IIIc, aby wspólnie z bibliotekarzami uczcić to święto. Podczas spotkania dzieci czytały fragmenty książki pt. Jesień Toli. Następnie  losowały kolorowe liście z zagadkami o jesieni. Głośnie, wspólne czytanie wyzwoliło w naszych małych czytelnikach niespożyte pokłady energii. 

 

W zajęciach wzięli udział uczniowie z klas 1-3 z wychowawcami: Anitą Dobrowolską, Katarzyną Konkol, Agatą Jeziorską.

 

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.