O bezpieczeństwie na wakacjach

O bezpieczeństwie na wakacjach
2023-06-20

W piękny, słoneczny dzień, tuż przed wakacjami, gościliśmy uczniów kl. 2c SP w Tyczynie wraz z wychowawczynią Anitą Dobrowolską. Dzieci wybrały się do biblioteki na zajęcia pt. Bezpieczeństwo na wakacjach. Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania fragmentu książki Anny Włodarkiewicz pt. Lato Toli. Tym razem w czytaniu opowieści pomogła nam uczennica z klasy, która nas odwiedziła. Gabrysia wraz z mamą Agnieszką (bibliotekarzem) przeczytała o wyjeździe Toli nad morze i zagubieniu się psa Fafika. Uczniowie, którzy byli ciekawi, jak skończy się ta historia, mogli wypożyczyć książkę do domu.

Następnie uczniowie rozmawiali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w podróży, nad morzem, w górach, nad jeziorem czy w lesie. Uczestnicy podzieleni na grupy układali puzzle związane z bezpieczeństwem i opowiadali o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą się wydarzyć podczas letniego wypoczynku oraz o sposobach ich unikania i rozwiązywania, np. zgubienie na kolonii czy właściwe zachowanie podczas burzy. Dzieci opowiadały również o swoich wakacyjnych planach.

 

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.