Stoisko Biblioteki podczas Dni Tyczyna 2022

Stoisko Biblioteki podczas Dni Tyczyna 2022
2022-06-20

Wśród wielu atrakcji przewidzianych przez organizatorów tegorocznych Dni Tyczyna znalazło się także stoisko MiGBP w Tyczynie, które przygotowane zostało przez bibliotekarzy z myślą zarówno o najmłodszych, jak i dorosłych uczestnikach tej plenerowej imprezy. Na naszym stoisku dzieci mogły skorzystać z bajkowych puzzli i kolorowanek, a także wylosować Pszczółkę-zagadkę. Największym powodzeniem cieszyły się warsztaty z wykonywania zakładki do książki w kształcie loda na patyku oraz Biblioteczna Fotobudka. Za wykonanie choć jednego bajkowego zadania najmłodsi otrzymywali małe niespodzianki i medale Przyjaciela Biblioteki.

Dorośli mogli zakupić książki-albumy z dawnymi fotografiami i najnowszy przewodnik turystyczny po gminie Tyczyn. W ciągu kilku godzin nasze stoisko odwiedziło ponad 50 dzieci, które chciały z nami kreatywnie spędzić czas.  Dorośli natomiast chętnie zaopatrywali się w książki zgodnie twierdząc, że takie publikacje to wyjątkowa pamiątka.

 

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.