Edycja 2022

Edycja 2022
2022-11-09

Już kolejny raz zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do wzięcia udziału w akcji czytelniczej Mała książka - Wielki człowiek. Mamy do rozdania bezpłatne Wyprawki czytelnicze, dzięki którym nasi najmłodsi czytelnicy poznają bajkowy świat literatury, otrzymają swoje pierwsze karty biblioteczne, będą mogli zbierać naklejki i otrzymac wyjątkowy Dyplom Czytelnika.

 

Projekt jest realizowany nie tylko w MiGBP w Tyczynie, ale także w naszych filiach w: Borku Starym, Hermanowej i Kielnarowej.

 

Jak otrzymać Wyprawkę? 

 

Dzieci w wieku 3-6 lat, które zostaną zapisane do naszych bibliotek (lub te, które są już zapisane, ale będą chciały dołączyć do wspólnej zabawy), otrzymają na dobry czytelniczy start Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: Kartę Małego Czytelnika z miejscem na 10 naklejek, książeczkę oraz broszurkę dla rodziców. Podczas każdej wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książeczki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma 1 naklejkę do wklejenia na Kartę Małego Czytelnika, a po uzbieraniu dziesięciu – imienny Dyplom… i zabawa zacznie się od nowa.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej czytelniczej zabawy.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.