Edycja 2021

Edycja 2021
2021-09-01

Już po raz czwarty MiGBP w Tyczynie przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez Instytut Książki, której celem jest zachęcenie rodziców do codziennego czytania dzieciom oraz odwiedzania z pociechami bibliotek. W ramach akcji każde dziecko w wieku 3-6 lat, które zostanie zapisane do biblioteki i którego rodzice wyrażą chęć udziału w projekcie, otrzyma Wyprawkę Czytelniczą.

 

Co znajduje się w Wyprawce? ► Książeczka dla dziecka pt. Pierwsze czytanki dla…, ► broszura dla rodziców o korzyściach płynących z częstego odwiedzania przez dzieci biblioteki oraz ►Karta Małego Czytelnika z miejscem na 10 naklejek. Dziecko otrzyma naklejkę podczas każdej wizyty w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książeczki. Po uzbieraniu 10 naklejek mały czytelnik zostanie uhonorowany imiennym ► Dyplomem i otrzyma niespodziankę przygotowaną specjalnie przez MiGBP w Tyczynie. Potem zabawa zaczyna się od nowa – dziecko może po raz kolejny zbierać naklejki na nową Kartę, by otrzymać kolejny Dyplom.

 

W ciągu czterech lat rozdaliśmy już dziesiątki Dyplomów Małego Czytelnika. Dla nas bibliotekarzy to zawsze emocjonujący moment, ponieważ dziecko czuje się wtedy bardzo ważne i docenione. Widać w oczach każdego małego czytelnika, że otrzymanie Dyplomu to dla niego chwila pełna radości i ekscytacji. A my mamy nadzieję, że te pierwsze spotkania dzieci z biblioteką i bibliotekarzami zapiszą się w pamięci najmłodszych jako mile i ciekawie spędzony czas.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.