Międzynarodowy Dzień Pisarzy

Międzynarodowy Dzień Pisarzy

Marzec 2021

W marcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pisarzy. Z okazji tego dnia przygotowaliśmy krótki filmik poświęcony kilku pisarzom i poetom tworzącym dla dzieci.

17 lutego - Dzień Kota

17 lutego - Dzień Kota

Luty 2021

17 lutego do data znana przez każdego, kto posiada w swoim domowym zaciszu kota. Ten dzień został bowiem ustanowiony jako Dzień Kota. Mimo że chodzą własnymi drogami i miewają swoje humory, są to zwierzęta uwielbiane nie tylko przez dzieci. Z myślą o naszych najmłodszych czytelnikach powstała prezentacja zawierająca zdjęcia naszych pupili i ciekawe informacje o kocich zwyczajach.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Luty 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 17 lat. DBI ma głównie na celu upowszechnianie działań, które umożliwiają dzieciom i młodzieży bezpieczny dostęp do treści zamieszczanych w Internecie. Ważnym priorytetem obchodów tego dnia jest także zaznajomienie rodziców i wychowawców z tematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu.

 

Z okazji przypadającego w tym roku 9 lutego kolejnego Dnia Bezpiecznego Internetu udostępniliśmy prezentację o tym, jak bezpiecznie korzystać z mediów.

1 2 3

Sponsorzy