Kiermasz książek dla dzieci

Kiermasz książek dla dzieci

Maj 2018

Zapraszamy Rodziców, Dziadków, Ciocie, Wujków i Opiekunów na Kiermasz Książek dla Dzieci.

"Serce dla Ojczyzny" - zajęcia patriotyczne dla dzieci

Kwiecień 2018

Zbliżające się uroczystości z okazji 3. Maja były dobrą okazją do zorganizowania edukacyjnych zajęć dla dzieci, poświęconych naszym symbolom narodowym.

Spotkanie z Krzysztofem Piersą

Spotkanie z Krzysztofem Piersą

Kwiecień 2018

Czy można być wyjątkowym, cały swój wolny czas poświęcając grom komputerowym i Facebookowi? Czy łatwo uzależnić się od gier? Między innymi takie pytania zadawał Krzysztof Piersa - dziennikarz oraz autor dwóch książek („Komputerowy Ćpun”, „Trener marzeń”) - uczniom kl. 6 SP w Tyczynie.

Konkurs na logo i konkurs fotograficzny

Konkurs na logo i konkurs fotograficzny "Zaczytani" rozstrzygnięte!

Kwiecień 2018

Z okazji 70-lecia MiGBP w Tyczynie zorganizowaliśmy dwa konkursy dla naszych użytkowników i sympatyków: konkurs plastyczny na logo biblioteki oraz fotograficzny pt. „Zaczytani”. Oto wyniki tych konkursów.

Wyniki konkursu na

Wyniki konkursu na "Najpiękniejszą laurkę dla Tyczyna"

Marzec 2018

Z okazji jubileuszu 650-lecia Tyczyna nasza biblioteka zorganizowała dla dzieci z przedszkoli i kl. 0-3 konkurs plastyczny na NAJPIĘKNIEJSZĄ LAURKĘ DLA TYCZYNA. Na konkurs wpłynęło 67 prac. Poniżej jego wyniki.

Zajęcia

Zajęcia "Tyczyn w historii i legendzie"

Luty 2018

Mówią, że legenda to starsza siostra historii. W legendach prawda łączy się z fantazją osób, które nam je opowiadają. Jednak to legendy w przystępny sposób pokazują dzieciom, jak wyglądały dawne czasy, postaci i wydarzenia. Właśnie w oparciu o legendę o założeniu Tyczyna w lutym w Bibliotece realizowany był cykl zajęć pt. Tyczyn w historii i legendzie. Celem naszych zajęć było zapoznanie dzieci z historią i zabytkami Tyczyna, które w tym roku obchodzi 650-lecie swojego istnienia.

 

 

"Tyczyn - miasto, które kocham"

Styczeń 2018

W ramach tegorocznych zajęć feryjnych, organizowanych przez M-GOK w Tyczynie, 30.01.2018 r. nasza biblioteka przygotowała zajęcia pt. „Tyczyn – miasto, które kocham”. Dzień ten poświęciliśmy bliższemu poznaniu naszego miasteczka, które w tym roku obchodzi swój jubileusz 650-lecia powstania. 20-osobowa grupa dzieci w wieku 7-11 lat wykazała się świetną znajomością zabytków Tyczyna i najciekawszych miejsc, które warto zobaczyć w naszym miasteczku.

Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków

Zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków

Styczeń 2018

Mimo że tegoroczna zima bardziej przypomina jesień i wiosnę, warto dbać o naszych pierzastych przyjaciół. Z taką myślą przewodnią 19.01.2018 r. przeprowadziłyśmy zajęcia edukacyjne dla dzieci z wszystkich grup Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika w Tyczynie. Tego dnia spotkało się z nami ponad 160 przedszkolaków.

1 2 3

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.