Od września ruszamy z projektem

Od września ruszamy z projektem "Mała książka - wielki człowiek"

Lipiec 2018

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie informuje rodziców i opiekunów dzieci trzyletnich, że od września br. będzie realizowała projekt w ramach kampanii społecznej prowadzonej przez Instytut Książki. Działaniami w ramach zadania zostaną objęte trzylatki.

Zajęcia wakacyjne

Zajęcia wakacyjne

Lipiec 2018

Dwie filie naszej biblioteki (w Hermanowej i w Kielnarowej) aktywnie włączyły się w organizację zajęć wakacyjnych, które odbywały się w domach ludowych.

Wakacyjne spotkania z bajkowymi bohaterami

Wakacyjne spotkania z bajkowymi bohaterami

Lipiec 2018

„Wakacyjne spotkania z bajkowymi bohaterami” to cykl zajęć dla dzieci 3-6-letnich, uczęszczających do Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika w Tyczynie, jakie zorganizowała w lipcu MiGBP w Tyczynie.

Młodzi Czytelnicy Lata wybrani!

Młodzi Czytelnicy Lata wybrani!

Lipiec 2018

14.09 br. uśmiechnięte buzie dzieci i zadowolonych opiekunów można było zobaczyć w Oddziale dla dzieci naszej biblioteki. Co było powodem tego dobrego nastroju? Rozstrzygnięcie naszych wakacyjnych konkursów dla dzieci.

 

Spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem

Spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem

Czerwiec 2018

5.06.2018 w Filii Biblioteki Publicznej w Hermanowej odbyło się - w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki - spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas od 2 do 4 ze Szkoły Podstawowej w Hermanowej oraz dzieci należące do dziecięcego DKK działającego przy bibliotece.

Spotkania z Wiesławem Drabikiem

Spotkania z Wiesławem Drabikiem

Czerwiec 2018

Wiesław Drabik – z wykształcenia budowlaniec – jest ilustratorem i autorem książek dla dzieci. Jego bajeczki cieszą się dużą popularnością, również wśród małych czytelników MiGBP w Tyczynie oraz filii bibliotecznych. Dlatego postanowiliśmy zaprosić pana Drabika do Borku Starego i Matysówki, by mógł spotkać się ze swoimi małymi czytelnikami.

Tydzień Bibliotek w Filii Biblioteki Publicznej w Hermanowej

Tydzień Bibliotek w Filii Biblioteki Publicznej w Hermanowej

Maj 2018

Filia Biblioteki Publicznej w Hermanowej również w tym roku włączyła się w  obchody Tygodnia Bibliotek. Ciąg imprez rozpoczął się 8 maja. Do biblioteki zostały zaproszone dzieci z oddziałów przedszkolnych i z kl. 3b SP w Hermanowej.

Spektakl teatru Edu-Artis

Spektakl teatru Edu-Artis

Maj 2018

W Tygodniu Bibliotek zaprosililśmy trzy klasy I i kl. II ze Szkoły Podstawowej w Tyczynie na spektakl edukacyjny promujący czytelnictwo pt. "Co w trawie piszczy" w wykonaniu teatru Edu Artis.

V Turniej Wiedzy z Literatury i Języka Polskiego

V Turniej Wiedzy z Literatury i Języka Polskiego

Maj 2018

Tegoroczna edycja Turnieju, którego organizatorem jest MiGBP w Tyczynie, miała nieco inny charakter niż w latach poprzednich. Zmieniona formuła turniejowych zmagań wpisała się w obchodzony w tym roku jubileusz 650-lecia Tyczyna. Jak co roku patronat honorowy nad Turniejem objął Burmistrz Tyczyna.

1 2 3

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.