Miłe odwiedziny w Bibliotece

Miłe odwiedziny w Bibliotece

Luty 2016

O tym, że MiGBP w Tyczynie zawsze czeka na najmłodszych Czytelników, przekonały się dzieci z Przedszkola "Wesołe Misie", które 25 lutego 2016 r. - w ramach codziennych spacerów z opiekunami - odwiedziły Kącik Malucha na Oddziale dla dzieci naszej Biblioteki.

Ferie w Bibliotece w Kielnarowej

Ferie w Bibliotece w Kielnarowej

Luty 2016

W Centrum Rekreacyjno-Kulturalnym w Kielnarowej oraz w Filii Biblioteki Publicznej w Kielnarowej w czasie ferii zimowych odbyły się zajęcia dla dzieci.

Podróże w dziecięcy świat

Podróże w dziecięcy świat

Luty 2016

W lutym MiGBP w Tyczynie zaprosiła dzieci z przedszkoli i szkół na zajęcia pod hasłem „Podróże w dziecięcy świat”. Odwiedzili nas uczniowie z klas: IIa (wych. A.Fudali), IIb (wych. K. Konkol), IIc (wych. J. Kocór), IId (wych. A. Jeziorska) SP w Tyczynie.

Filia w Hermanowej: lutowe zajęcia w bibliotece

Filia w Hermanowej: lutowe zajęcia w bibliotece

Luty 2016

Dzięki dobrej współpracy ze Szkołą Podstawową w Hermanowej, w progach Biblioteki Publicznej gościmy przedszkolaki i najmłodsze klasy tej szkoły.

1 2 3 4

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.