Młodzi Czytelnicy Lata wybrani!

Młodzi Czytelnicy Lata wybrani!
2018-07-03

Lato już się skończyło, ale słoneczna pogoda jest każdego dnia roku w tyczyńskiej bibliotece publicznej. Gdzie można bowiem zobaczyć uśmiechnięte twarze i dzieci, i dorosłych nawet w pochmurny jesienny dzień? Właśnie u nas. To dobra książka wprawia w dobry nastrój nawet wtedy, kiedy za oknem deszcz i wiatr.

 

14.09 br. uśmiechnięte buzie dzieci i zadowolonych opiekunów można było zobaczyć w Oddziale dla dzieci naszej biblioteki. Co było powodem tego dobrego nastroju? Rozstrzygnięcie naszych wakacyjnych konkursów dla dzieci.

Pierwszy z nich to konkurs czytelniczy na Najaktywniejszego Młodego Czytelnika Lata 2018. Dzięki programowi bibliotecznemu SOWA2 wygenerowanie młodych czytelników z największą liczbą wypożyczeń w okresie lipiec-sierpień nie stanowiło dla bibliotekarzy najmniejszego problemu. W tym roku Czytelnikami Lata zostali: Gabrysia Gorzelec, Milenka Kalita i Karol Piekarz. Serdecznie gratulujemy! Kochani, potwierdzacie, że spędzanie wakacji z dobrą książką to świetny pomysł na wartościowe wykorzystanie wolnego czasu.

Za poświęcony wakacyjny czas na czytanie książek z naszego księgozbioru  odwdzięczyliśmy się dzieciom, wręczając im wartościowe upominki.

Sponsorzy