Wakacyjne spotkania z bajkowymi bohaterami

2018-07-24

„Wakacyjne spotkania z bajkowymi bohaterami” to cykl zajęć dla dzieci 3-6-letnich, uczęszczających do Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika w Tyczynie, jakie zorganizowała w lipcu MiGBP w Tyczynie. 5.07 br. bibliotekarze tyczyńskiej placówki: Monika Dziadura i Agnieszka Janda odwiedziły ponad 60 przedszkolaków, które w grupach wysłuchały bajki wakacjach Julki (dzieci młodsze) i o nocy pod namiotem żółwika Franklina (dzieci starsze). W dalszej części zajęć mali czytelnicy wzięli udział w odgadywaniu bajkowych bohaterów. Wszystkie dzieci okazały się znawcami bajek – i tych książkowych, i tych telewizyjnych. To były bardzo miłe spotkania, podczas których bibliotekarze po raz kolejny mogli się przekonać o tym, że czytanie dzieciom zawsze przynosi pozytywne efekty.