Urodziny pluszowego misia w Borku Starym i w Kielnarowej

Urodziny pluszowego misia w Borku Starym i w Kielnarowej
2018-12-06

Popularność pluszowego misia od ponad wieku sprawia, że nadal jest to jedna z najbardziej ulubionych zabawek dzieci. Wychodząc naprzeciw najmłodszym, od wielu lat nasze biblioteki organizują urodziny pluszowej zabawki dla małych fanów maskotek.

W Borku Starym Dzień Pluszowego Misia organizatorzy (Dom Ludowy i Filia biblioteki) połączyli ze Światowym Dniem Postaci z Bajek. Do wspólnego świętowania w sali widowiskowej DL zostały zaproszone dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki SP w Borku Starym. Dzieci przebrane za różne postacie bajkowe z radością i uśmiechem brały udział w różnych konkursach, grach zręcznościowych, zabawach z chustą, które prowadziła animatorka przebrana za Myszkę Miki. Mali wielbiciele maskotek śpiewali piosenki o misiu i z niecierpliwością czekali na spotkanie z pluszową maskotką. Po emocjach oczekiwania do przedszkolaków wyszedł bardzo duży Miś Panda. Najmłodsi złożyli pluszakowi życzenia, a jubilat wręczył dzieciom słodkie upominki. Na koniec spotkania przedszkolaki wzięły udział w zabawie z gigantycznymi bańkami mydlanymi.

„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny MIŚ!” – tak brzmiało hasło przewodnie zajęć, jakie filia biblioteki publicznej w Kielnarowej zadedykowała przedszkolakom i dzieciom z zerówki SP w Kielnarowej z okazji urodzin pluszowej maskotki. Każde dziecko przyniosło na to wyjątkowe spotkanie swoje ulubione pluszaki, o których przedszkolaki chętnie opowiadały. Podczas zajęć mali uczestnicy poznali historię pluszowego misia i przypomnieli sobie postacie bajkowych misiów. Nie zabrakło także głośnego czytania misiowych opowieści. Na zakończenie spotkania wspólnie bawiliśmy się w zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.