Spotkanie dla dzieci z Wiesławem Drabikiem - autorem bajeczki pt. "Dawno temu w Tyczynie"

Spotkanie dla dzieci z Wiesławem Drabikiem - autorem bajeczki pt. "Dawno temu w Tyczynie"
2018-12-14

4.12 br. w Saloniku Literackim odbyło się spotkanie dla dzieci z SP w Tyczynie i SP w Matysówce z Wiesławem Drabikiem – autorem bajki pt. „Dawno temu w Tyczynie”. Literacki poranek dla najmłodszych rozpoczęła dyrektor MiGBP w Tyczynie Alicja Kustra, zaznaczając, że bajeczka została wydana nakładem Gminy Tyczyn z okazji 650-lecia powstania Tyczyna. Fragmenty wierszowanej bajki odczytał autor oraz obecny na spotkaniu burmistrz Janusz Skotnicki.

W dalszej części spotkania autor bardzo zajmująco opowiadał dzieciom o swojej twórczości, która jest niezwykle lubiana przez małych czytelników. Czas z panem Drabikiem zawsze mija szybko i w bardzo ciepłej atmosferze. Nie często zdarza się, by autor potrafił nawiązać z małymi czytelnikami, którzy są bardzo wymagającą publicznością, tak ciepły i serdeczny kontakt. Na koniec spotkania autor z wielką cierpliwością rozdawał autografy.

Bajkę „Dawno temu w Tyczynie” otrzymały w prezencie dzieci z klas 0-3 wszystkich szkół podstawowych gminy Tyczyn. Książeczkę można także wypożyczyć w bibliotekach szkolnych i publicznych gminy Tyczyn.

 

Wiesław Drabik ukończył studia na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w Krakowie. Jest autorem ponad 200 bajeczek dla dzieci, które ukazują się od ponad 20 lat w pięciu wydawnictwach. Podczas Międzynarodowych Targów Książki w Bolonii w 2003 r. Wiesław Drabik miał specjalną ekspozycję swoich książek. Jego utwory to pełne humoru wierszowane bajeczki, które dzieciom bardzo przypadają do gustu i ciągle cieszą się wielkim powodzeniem wśród najmłodszych czytelników MiGBP w Tyczynie.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.