Konkurs "Widokówka z wakacji" rozstrzygnięty!

Konkurs "Widokówka z wakacji" rozstrzygnięty!
2018-07-03

Lato już się skończyło, ale słoneczna pogoda jest każdego dnia roku w tyczyńskiej bibliotece publicznej. Gdzie można bowiem zobaczyć uśmiechnięte twarze i dzieci, i dorosłych nawet w pochmurny jesienny dzień? Właśnie u nas. To dobra książka wprawia w dobry nastrój nawet wtedy, kiedy za oknem deszcz i wiatr.

 

14.09 br. uśmiechnięte buzie dzieci i zadowolonych opiekunów można było zobaczyć w Oddziale dla dzieci naszej biblioteki. Co było powodem tego dobrego nastroju? Rozstrzygnięcie naszych wakacyjnych konkursów dla dzieci.

W wakacje każdy gdzieś wyjeżdża, choćby do babci czy wujostwa. A nawet jeśli nie wyjeżdżamy, to przynajmniej nie chodzimy do szkoły - i to jest już powód do letniego dobrego humoru. Słoneczna pogoda sprzyja różnym zabawom, podczas których przytrafiają się ciekawe przygody. Warto podzielić się dobrymi wydarzeniami z innymi, stąd nasz pomysł na konkurs plastyczny dla najmłodszych pt. „Widokówka z wakacji”. Swoimi letnimi przygodami podzielili się z nami: Bartuś Capiński, Ula Capińska, Łucja Czeranowska i Lilianka Łosik. Dziękujemy wam za piękne prace plastyczne! Spędziliście wspaniałe wakacyjne chwile w gronie najbliższych i chcieliście się z nami tym podzielić.

Za wykonanie pięknych prac plastycznych odwdzięczyliśmy się dzieciom, wręczając im wartościowe upominki.

Pliki do pobrania:

Sponsorzy