Home / Działalność kulturalno-oświatowa
Zapraszamy na czerwcowe spotkanie DKK

Zapraszamy na czerwcowe spotkanie DKK

Maj 2023

W pierwszy poniedziałek czerwca odbędzie się kolejne spotkanie DKK w Tyczynie. Zapraszamy do Saloniku Literackiego o godz. 10.00, by porozmawiać o książce Sylwii Trojanowskiej pt. "Łabędź".

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Laurka dla Tyczyna"

Maj 2023

655. rocznica powstania Tyczyna była okazją do zorganizowania przez MiGBP w Tyczynie konkursu plastycznego pt. Laurka dla Tyczyna. Mogły wziąć w nim udział przedszkolaki oraz dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych z gminy Tyczyn. W Tygodniu Bibliotek konkurs został rozstrzygnięty, a jego uczestnicy otrzymali nagrody.

 

David Attenborough:

David Attenborough: "Życie na naszej planecie"

Maj 2023

8 maja br. – pierwszego dnia Tygodnia Bibliotek – odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy bibliotece. Budząca się do życia przyroda sprzyjała rozmowom na temat książki Davida Attenborougha pt. Życie na naszej planecie.

 

Tydzień Bibliotek 2023

Tydzień Bibliotek 2023

Maj 2023

W Tygodniu Bibliotek zaplanowalśmy wiele zajęć edukacyjno-czytelniczych dla naszych najmłodszych czytelników.

Majowe spotkanie DKK w Hermanowej

Majowe spotkanie DKK w Hermanowej

Maj 2023

Majowe spotkanie dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki, które przypadło na wyjątkowy Tydzień Bibliotek, musiało również być wyjątkowe. Zaczęliśmy od rozmowy o książce Adama Key’a pt. Bardzo niesamowita medycyna. Przerażająco prawdziwa historia grzebania w ludzkim ciele.

Zajęcia z okazji Dnia Ziemi

Zajęcia z okazji Dnia Ziemi

Maj 2023

22 kwietnia br. obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji w filii biblioteki Publicznej w Kielnarowej odbyło się spotkanie z uczniami z klas: I i III ze Szkoły Podstawowej w Kielnarowej.

 

Edukacyjne spotkanie ze strażakami

Edukacyjne spotkanie ze strażakami

Maj 2023

Tegoroczny Tydzień Bibliotek w Kielnarowej rozpoczęliśmy od edukacyjnego spotkania uczniów kl. 0 ze strażakami OSP Kielnarowa. Dzięki gościnności druhów 9.05 br. dzieci miały możliwość zobaczenia budynku remizy, mogły obejrzeć strażackie umundurowanie, przymierzyć hełm strażacki, a także zobaczyć sprzęt i akcesoria, jakich strażacy używają w swojej pracy.

Pasowanie na czytelnika w filii w Hermanowej

Pasowanie na czytelnika w filii w Hermanowej

Maj 2023

W ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek do filii biblioteki publicznej w Hermanowej zaprosiliśmy uczniów kl. I SP w Hermanowej, aby oficjalnie włączyć ich do grona czytelników naszej biblioteki.

 

Pasowanie na czytelnika w filii w Kielnarowej

Pasowanie na czytelnika w filii w Kielnarowej

Maj 2023

Na zakończenie tegorocznego Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy I z SP w Kielnarowej.

"Cenne rady" dla najmłodszych

Maj 2023

Podczas Tygodnia Bibliotek uczniowie obu zerówek z SP w Tyczynie wzięli udział w spektaklu teatralnym pt. Cenne Rady Teatru Lalek Bajka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...60

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.