Zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla zerówczaków

Zajęcia biblioteczno-edukacyjne dla zerówczaków
2021-06-11

9 czerwca br. odwiedziły nas po ponad rocznej przerwie dwie grupy zerówki przy SP w Tyczynie, by wziąć udział w zajęciach biblioteczno-edukacyjnych.

Podczas naszych spotkań z dziećmi wspólnie przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady korzystania z biblioteki. Wyjaśniliśmy także, po co na książkach z biblioteki są specjalne naklejki z kodem i jak należy się obchodzić z książką, by służyła jak największej liczbie dzieci. W drugiej części spotkania dzieci odgadywały ulubionych bajkowych bohaterów, za co otrzymały przygotowane przez bibliotekarzy naklejki „Super znawców bajek”. Na koniec zajęć zerówczaki – pamiętając o zasadzie, by odkładać każdą książkę w to samo miejsce - mogły „pobuszować” wśród regałów z bajeczkami. Radość dzieci ze spotkania się ze znajomymi bohaterami książkowymi była ogromna. A nam – bibliotekarzom – jest zawsze niezwykle miło, gdy po zajęciach dzieci przychodzą z rodzicami do biblioteki, by zostać naszymi czytelnikami.

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.