Spotkanie z Izabellą Klebańską

Spotkanie z Izabellą Klebańską
2021-06-04

24 maja br., po długiej przerwie, w Saloniku literackim naszej biblioteki odbyło się spotkanie z Izabellą Klebańską, autorką książek, scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Wizyta pisarki była okazją do przybliżenia uczniom ze SP w Tyczynie popularnych pojęć i utworów muzycznych oraz tańców.

Pani Izabella od samego początku zjednała sobie sympatię dzieci i miała z nimi doskonały kontakt. Uczniowie z pewnością na długo zapamiętają tę niezwykłą lekcję, którą widzieli i słyszeli. Lekcję, która pozwoliła im głębiej wejrzeć w zaczarowany świat muzyki. Równie ważne jak samo spotkanie stały się zakupione książki i autograf autorki.

 

 

 

 

 

 

 

  Izabella Klebańska wzięła także udział w naszym nagraniu z cyklu Seniorzy online dzieciom, czytając swoje opowiadanie pt. Kosmiczna przyjaźń.

 

 

 

 


Spotkanie z I. Klebańską odbyło się w ramach projektu pt. W poszukiwaniu literackich drogowskazów, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych


 

Sponsorzy