Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem
2021-06-07

Pan Wiesław gościł w naszej bibliotece już kilkukrotnie. Tym razem udaliśmy się z pisarzem do Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika w Tyczynie, gdzie pisarz poprowadził spotkanie  dla przedszkolaków. Od samego początku autor miał bardzo dobry kontakt z dziećmi, a one z zainteresowaniem słuchały jego wierszy. Bohaterami utworów pana Wiesława są  zwierzęta i ich przygody. Autor zadawał przedszkolakom pytania, zachęcał do wspólnego czytania i rozwiązywania quizów. Dzieci wykazywały się znajomością bajkowych bohaterów i za każdą poprawną odpowiedź dostawały naklejki. Ci, którzy zebrali ich najwięcej, otrzymali książkę z dedykacją pisarza. Spotkanie przebiegło w gwarnej, lecz bardzo sympatycznej atmosferze.

Wszystkie dzieci, którym spodobały się bajeczki prezentowane przez naszego gościa, zapraszamy do wypożyczania jego książek z naszej biblioteki. Szczególnie zachęcamy do przeczytania bajeczki pt. „Dawno temu w Tyczynie”, która opowiada o naszym mieście i została napisana przez pana Wiesława. 

Sponsorzy

More hints replica watches china.you can try these out https://www.careedit.com/.website link replica watches.check out the post right here www.watchreplica.cn.inexpensive https://www.rolexeconomico.com/.check my site replica watches.look at these guys best replica watch site 2022.visit https://richardmille.casa.why not try these out quality replica watch.Lady knockoff watches.many perfect rolex.successful feeling https://www.bankingwatches.com.check it out noob factory.check my source replica breitling.Clicking Here https://www.traveltagheuer.com/.check my reference franck muller replica.read this post here showhublot.visit their website drugstorewatches.official site tag heuer replica.go to my site https://www.loansbreitling.com/.