REZERWACJA KSIĄŻEK w naszych bibliotekach

2020-05-05

Informujemy o sposobach rezerwacji książek w bibliotekach publicznych gminy Tyczyn.

Książki można rezerwować:

· telefonicznie pod nr. tel. (17) 22-19-410

· poprzez pocztę elektroniczną: biblioteka@tyczyn-biblioteka.pl

· za pomocą internetowego konta czytelnika

Czytelnicy, którzy nie mają dostępu do swojego konta internetowego, mogą przeglądać katalog online i spisać na kartce tytuły egzemplarzy, które chcieliby wypożyczyć, następnie zadzwonić do wybranej placówki i bibliotekarz odłoży wybrane książki lub przyjść do biblioteki z gotową listą książek.

Katalog online naszych bibliotek znajduje się tutaj.

*****

Po wejściu w katalog online, w wyszukiwarce wpisujemy interesujący nas tytuł lub nazwisko autora i zatwierdzamy klawiszem enter:

Daną książkę można wypożyczyć, jeśli pojawi się przy egzemplarzu opcja wypożycz.

Jeśli przy danej książce pojawia się komunikat: Egzemplarz jest obecnie niedostępny, oznacza to, że książka jest w kwarantannie (5 dni).